Mistrzostwa Balonowe, 1st FAI Women's World Hot Air Balloon Championship

Mistrzostwa Balonowe, 1st FAI Women's World Hot Air Balloon Championship

 

Japońska firma Nidek - producent cenionych na świecie urządzeń okulistycznych i optycznych i główny dostawca firmy Poland Optical jest oficjalnym sponsorem balonu na ogrzane powietrze dla kobiety pilotki Tomoko Kurahashi, zwyciężczyni zawodów w Japonii. Balon nosi nazwę "Prism" (Pryzmat), gdyż jego grafika nawiązuje do tęczy, jaka powstaje na skutek rozszczepienia się światła w pryzmacie.
Z dumą ogłaszamy, że balon ten odbędzie swój pierwszy lot nad polskim niebiem podczas I Mistrzostw Świata Kobiet w Balonach na Ogrzane Powietrze! Zawody tej rangi są pierwszymi w historii lotnictwa w tej kategorii i odbędą się w dniach 8-13 września 2014r. w Lesznie. To polskie miasto, które od lat wspiera sporty lotnicze, będzie tym razem gościć najlepsze pilotki balonowe z całego świata, w tym Tomoko Kurahashi, wspieraną przez naszego kontrahenta.

Pani Tomoko Kurahashi życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że balon z logo firmy NIDEK będzie cieszył oczy kibiców i obserwatorów na całym świecie przez długie lata, przynosząc wiele nagród nie tylko w tych zawodach, ale również i innych imprezach sportowych.

Zapraszamy do Leszna!

NEWSLETTER

Jeżeli chcesz być informowany o wydarzeniach w branży optycznej i okulistycznej, podaj swój adres, na który będziemy mogli wysłać Ci nasz newsletter.