INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII

zapytaj o cenę
kliknij i wyślij zapytanie

Centroskop NIDEK Ice 900

Ice 900 - najnowszy system blokujący firmy NIDEK


W szerokim asortymencie sprzętu optycznego Poland Optical, znajdą Państwo także najnowszy produkt firmy NIDEK, Centroskop Ice 900. Urządzenie to doskonale współpracuje ze wszystkimi automatami szlifierskimi Serii LE, LEX i ME, sprawiając, że praca w szlifierni optycznej staje się przyjemna i wygodna jak nigdy dotąd.

Nowoczesny i wygodny układ graficzny menu sprawia, że ekran ustawień jest bardzo czytelny i elegancki. Z kolei dzięki paskowi pomocy i animacji praca na tym urządzeniu jest niezwykle prosta i intuicyjna.

 Ice900_color.screen.200x163.jpg

W centroskopie Ice 900 zastosowano również wygodne pokrętła boczne, które służą do zmiany kursora i wartości numerycznych. Przekłada się to na bardzo szybkie wprowadzanie danych.

Ice900_jog.dials.200x219.jpg

Poprzez wygodne połączenie nowej grafiki i układu pokręteł, umożliwiono sprawne wyszukiwanie wszystkich potrzebnych prac. W pamięci urządzenia można zapisać i przechowywać nawet do 30 tysięcy szablonów. Dane można również przenosić na dysk zewnętrzny poprzez port USB (w wyposażeniu opcjonalnym).

Ice900_data.screen_200x150.jpg

Nowoczesny system blokujący nie tylko precyzyjnie odwzorowuje brzegi soczewki demo, ale również jest w stanie automatycznie rozpoznać otwory i osie poziome. Posiada również zaawansowany edytor kształtu soczewki.

 

Bardzo istotną cechą prezentowanego centroskopu jest automatyczny mechanizm blokujący. Specjalna podstawa soczewki utrzymuje poziome ustawienie jej górnej powierzchni zapewniając najwyższą precyzję blokowania.

 Ice900_tiltable_200x191.jpg

Konstruując Ice 900 firma NIDEK zadbała także o detale praktyczne, takie jak taca na akcesoria, identyfikację soczewek za pomocą kolorów czy uchylny monitor dotykowy LCD, który czyni pracę wygodną zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej.

Ice900_zestawy_360x130.jpg

PLIKI DO POBRANIA:

Ice900_ROM2012txt

Opublikowany 15.06.2014

NEWSLETTER

Jeżeli chcesz być informowany o wydarzeniach w branży optycznej i okulistycznej, podaj swój adres, na który będziemy mogli wysłać Ci nasz newsletter.