Poland Optical

Twój koszyk jest pusty

0 szt., 0 ZŁ

Kontakt

Dystrybutor urządzeń okulistycznych i sprzętu optycznego

Jeżeli zainteresowała Państwa oferta naszej firmy, zachęcamy do kontaktu! Poland Optical oferuje najwyższej jakości sprzęt optyczny i okulistyczny. W naszych katalogach produktów znajdą Państwo m.in. automaty szlifierskie, narzędzia do obróbki szkieł kontaktowych czy spektralne tomografy optyczne (OCT). Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Nidek, C.S.O, Meccanottica Mazza oraz wielu innych cenionych na świecie producentów. Zajmujemy się również sprzedażą mebli i tablic okulistycznych. Zapraszamy!

 

Siedziba Poland Optical Sp. z o.o.
ul. Mostowa 4, 43-400 Cieszyn
tel.:  33 851 3630,  33 487 6209
fax:  33 851 3631
e-mail: biuro@po.pl

Przedstawiciele handlowi:

Cieszyn - Wiarosław Wajdzik, tel.  509 366 930
e-mail: wiarek.wajdzik@po.pl

Warszawa - Piotr Tabor, tel. 506 128 363
e-mail: piotr@po.pl

Dział Sprzedaży

Hanna Cwynar, tel. 33 851 3630 w. 106
e-mail: hanna.cwynar@po.pl

Obsługa sklepu internetowego, przyjmowanie zleceń serwisowych

Renata Borkowska, tel. 33 851 36 30 w. 105
e-mail: renata@po.pl

Dział Serwisu

Przyjmowanie zleceń:  33 851 36 30 w. 101
e-mail: biuro@po.pl

Kierownik Serwisu

Lucjan Penkala, tel. 502 558652
e-mail: lucjan@po.pl

Serwisanci

Grzegorz Goły (Cieszyn)
tel.: 501 624 838
e-mail: grzegorz.goly@po.pl

Jerzy Chojnacki (Poznań)
tel.: 512 464 725
e-mail: jerzy.chojnacki@po.pl

Radosław Cwalina (Łomża)
tel.: 509 643 342
e-mail: radoslaw.cwalina@po.pl

Karol Jańczak (Koszalin)
tel. 511 898 513
e-mail: karol.janczak@po.pl

Dział Marketingu

Anna Fragstein-Dębska 
tel. 506 128 383
e-mail: annaf@po.pl

 
 

Używamy plików cookies, by umożliwić korzystanie w pełni z naszego serwisu, w celach reklamowych oraz statystycznych. Jeżeli nie chcecie Państwo, by pliki cookies były zapisywane na dysku urządzenia końcowego, możecie zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji o plikach cookies znajduje się tutaj.

OK