Zaawansowana konstrukcja obiektywu do obrazowania 360-stopniowego kąta
Wielolustrowa soczewka pryzmatyczna firmy NIDEK została opGS-1 zawiera unikalny, jedyny w swoim rodzaju wielolustrowy obiektyw pryzmatyczny zaprojektowany specjalnie dla tego systemu. Szesnaście powierzchni rejestruje 360 stopni w jednej płynnej sekwencji pomiarowej.racowana przez optymalizację każdej powierzchni pod idealnym kątem.

Inteligentna funkcja Wykrywania kąta
IAutomatyczne wykrywanie kąta pomaga sterować rejestracją kąta tęczówkowo-rogówkowego.
Dzięki gruntownym pracom badawczym NIDEK opracował funkcję Wykrywania kąta tak, by rozpoznawała kąty niezależnie od koloru oczu.

Zautomatyzowana fotografia peryferii i innowacyjny montaż obrazów
Wewnętrzny układ optyczny automatycznie obraca się i rejestruje kolorowe zdjęcia kąta tęczówkowo-rogówkowego w 16 kierunkach / 360 stopniach, dokumentując w ten sposób całą strukturę kąta. Każdy obszar jest automatycznie przechwytywany w 17 różnych ogniskach a uzyskane obrazy są automatycznie łączone ze sobą tworząc dokładny obraz całego kąta 360° w postaci liniowej i kołowej.
Zdjęciami można dowolnie zarządzać na ekranie dotykowym i w prosty sposób powiększać
.jpg)

Badanie poprzez warstwę żelu
W celu zapewnienia komfortu pacjenta system ten wykorzystuje połączenie żelowe.
(Wielolustrowy obiektyw pryzmatyczny nie jest przeznaczony do bezpośredniego kontaktu z rogówką).

Mechanizm bezpieczeństwa automatycznie cofa soczewkę pryzmatyczną obiektywu zapewniając jedynie optymalny nacisk na oko pacjenta.

Przechowywanie danych, wydruk i eksport raportu
Obrazy uzyskane przez GS-1 mogą być wyświetlane jako pojedynczy obraz lub w formie obrazu złożonego liniowego lub kołowego. Kolorowe obrazy o wysokiej rozdzielczości są eksportowane do plików JPEG, PNG i PDF.

Zapamiętanie danych bez konieczności zewnętrznego połączenia z komputerem zwiększa skuteczność kliniczną i zarządzanie pacjentami. W odróżnieniu od klasycznej gonioskopii, diagnoza może być przeprowadzona na podstawie uzyskanych obrazów, a nie w momencie szczegółowego badania. Obrazy można łatwo udostępniać do celów naukowych i wykorzystywać do edukacji pacjentów.
